mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

GRUPY - nowe zasady przyjęć

Nowości

GRUPY - nowe zasady przyjęć

 

 

GRUPY NA FORUM

Aktualizacja zasad przyjęcią do grup - w związku z nią nastąpiło przegrupowanie obecnych użytkowników-.

Po co w ogóle utworzono grupy na forum? Zostały one stworzone po to by nagradzać użytkowników ze względu na ich aktywność oraz wkład w życie forum i strony.

Zasady przyjęcia do grupy:

 1. Jeden użytkowników może należeć tylko do jednej grupy w jednym czasie. Wyjątkiem są Administratorki, które należą do wszystkich grup ze względu na to, że je stworzyły - moderują je i edytują oraz przydzielają zaproszenia.
 2. Przynależność do grup zależy w dużej mierze od ilości napisanych postów oraz ogólnego wkładu w życie forum oraz aktywności danego użytkownika, co zostało szczegółowo opisane w temacie dotyczącym każdej grupy.
 3. Jeżeli dany użytkownik jest bardzo aktywny i wiele od siebie wnosi może zostać przydzielony do wyższej grupy, niezależnie od ilości napisanych postów.
 4. Jeżeli dany użytkownik posiada określoną ilość postów, a chciałby przynależeć do grupy "niższej" pod względem ilości postów, gdyż czuje się z nią związany, podoba mu się nazwa itp. może oczywiście o to poprosić.
 5. Kilka razy w miesiącu administracja sprawdza aktywność oraz ilość postów użytkowników i sama wysyła zaproszenia do danej grupy. Jeżeli ktoś przekroczył już wyznaczoną ilość może sam poprosić o przyjęcie na stronie danej grupy, by przyspieszyć proces.
 6. Strony z zawartością danej grupy widoczne są tylko dla osób do nich przynależnych.

 


Opisy szczegółowe grup oraz linki do nich:


Grupa - Szary Ludek

link do grupy
Grupa ta zrzesza nowe osoby, które dopiero co dołączyły na forum i zaczynają uczestniczyć w jego życiu.
Warunki przyjęcia: od 5 postów.

 


Grupa - Mieszkańcy Lipowej Alei

Link do grupy

Grupa ta zrzesza osoby, które są od stosunkowo krótkiego czasu na forum, powoli się rozkręcają i uczestniczą w dyskusjach społecznościowych.
Warunki przyjęcia: od 100 postów.

 


Grupa - Mieszkańcy Doliny Ludzi Lodu 

Link do grupy

Grupa ta zrzesza osoby, które są już bywalcami na forum, często wypowiadają się i uczestniczą w życiu strony, ich aktywność jest widoczna.
Warunki przyjęcia: od 200 postów.

 


Grupa - Obciążeni Dziedzictwem

Link do grupy

Grupa ta zrzesza osoby, które przebywają na forum dłuższy czas, aktywnie uczestniczą w życiu strony, często na nią zaglądają i udzielają się w tematach, dyskusjach, biorą udział w konkursach i innych eventach organizowanych w społeczności.
Warunki przyjęcia: od 300 postów

 


Grupa - Wybrani rodu Ludzi Lodu

Link do grupy

Grupa posiadająca wysoką rangę, zrzeszająca osoby posiadające spory wkład w życie forum, będące na nim najdłużej, a także osoby których aktywność jest bardzo duża – wypowiadają się w wielu tematach, sami tworzą nowe, piszą artykuły, uczestniczą w formowych konkursach.
Warunki przyjęcia: od 400 postów

 


Grupa - Czarni Aniołowie

Link do grupy

Najwyższe odznaczenie, grupa zrzeszająca osoby posiadające największy wkład w życie forum, będące na nim nie tylko najdłużej, ale również aktywnie uczestniczące w jego życiu, dające wiele od siebie, tworzące jego struktury  - zwłaszcza osoby moderujące tematy, piszące artykuły i blogi, a także wnoszące inne wartościowe treści.
Warunki przyjęcia: od 500 postów


Utworzone przez Saga 08.12.2012 17:01
Ostatnia edycja Saga 24.03.2013 03:08

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

 • Szukaj:

 • Nazwa serwisu

  Saga o Ludziach Lodu - Społeczność fanów oraz forum

 • Właściciel serwisu

  Saga

 • Utworzono dnia

  05.09.2012

 • Użytkownicy

  353

 • Język

  polski