mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Powitalnia

link this post Dodano w 18.02.2018
Ja sama chętnie wzięłabym w nim udział myślę że można by pomyśleć o takiej formie spotkania poznać się
Tylko trzeba by to przedyskutować pomyśleć jak to zorganizować jeśli macie jakieś pomysły sugestie to zapraszam do rozmowy
link this post Dodano w 18.02.2018
Ja myślę, że do zorganizowania takiego spotkania potrzeba przede wszystkim więcej czynnych entuzjastów tematu...
Tak się składa, że obecnie aktywni forumowicze to w znacznej mierze "stara gwardia", która zagląda tu bardziej z przyzwyczajenia, by "zobaczyć znajome mordy", niż z potrzeby dyskutowania o samym SoLL. Wielu z nich odpłynęło stąd bezpowrotnie, a nowi nie chcą jakoś hucznie przybywać, pomimo wielokrotnych zachęt naszej niezmordowanej adminki Klaudek, czynionych na fb czy na jej tematycznym blogu (skądinąd cieszącym się dużą popularnością). Być może po prostu "moda na sagę" w Polsce ostatnio przeminęła, wyparta przez zrzeszenia entuzjastów Gwiezdnych Wojen czy różnych gier grupowych z neta rozgrywanych w świecie fantasy, whatever - tego nie umiem powiedzieć na pewno, jedynie obserwuję dokąd odpływają ex-członkowie forum ^^

Jedno jest pewne - zanim dojdzie do jakiegoś spotkania, do potrzeby jego organizowania w ogóle, to ludzie muszą poczuć grupową wspólnotę, a tu na razie ciężko mówić o jakiejś społeczności (patrząc na dawniejsze czasy chociażby, gdzie entuzjastów tematu na forum było dziesiątki, jak nie setki osób).
Swego czasu forum rozkręciło się dzięki aktywnemu uszestnictwu kilku(nastu) osób, które dokładały starań, by było o czym rozmawiać - zarówno na tematy związane z sagą, jak i oboczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś stała się kolejną z nich ^^ Wtedy inne "leniwce", które lubią mieć podane wszystko na tacy, zaczną zaglądać tu częściej Na forum musi być jakieś życie i wzajemne interakcje - jak tylko jeden będzie czekał na to co zrobi drugi, to nie nastąpi żaden cud ><
link this post Dodano w 24.02.2018
No i proszę - wystarczy tylko powiedzieć parę słów prawdy i wszyscy "entuzjaści" SoLL nagle nabierają wody w usta >< Spychologia stosowana w czystej formie ...
link this post Dodano w 17.03.2018

Spotkanie fanów SoLL to marzenie nie jednej osoby, ale zgadzam się z tym co pisze Quieva. Poza tym skoro nie umiemy się spotkać na forum, to jak zorganizować spotkanie w real? 

Witam nowo przybyłych, zapraszam do dziesiątki tematów dotyczących sagi:) 

• Statystyki: 814 Posty | 5752 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

• Szukaj:

• Nazwa serwisu

Saga o Ludziach Lodu - Społeczność fanów oraz forum

• Właściciel serwisu

Saga

• Utworzono dnia