mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Powitalnia

link this post Dodano w 28.11.2016

Klaudek

Zanim napisałam do Ciebie znalazłam to forum, i zauważyłam Ciebie od razu avatar powiedział mi wszystko ucieszyłąm się bardzo

link this post Dodano w 01.12.2016
Choć jestem starym forumowym "wyjadaczem" to też chciałam się przywitać - ze znanymi mi użytkownikami forum, jak i z tymi nowymi. Znów powróciłam do Sagi, tzn swoich ulubionych tomów. Obenie czytam te o Dominiku i Villemo - cóż, fajne uczucie tak po kilku latach wrócić do świata Ludzi Lodu
link this post Dodano w 02.12.2016

Witamy serdecznie z powrotem Tovo i adrishu <3

Witamy również Ciebie, Lilith, i powiem Ci, że brzmisz bardzo interesująco Mam nadzieję, że zadomowisz się u nas

link this post Dodano w 07.12.2016

Cześć cześć dziewczyny!  

Szkoda tylko, że taka mała aktywność na forum  

link this post Dodano w 20.09.2017

hmm...jestem tu na tym forum już prawie pół roku to może wypadałoby się przywitać XD

Witam..jestem Wiktoria, mam 16 lat, mieszkam na Śląsku i chodzę do 1-szej klasy liceum

SoLL zaczęłam czytać pod koniec listopada zeszłego roku, ale o tej sadze dowiedziałam się kilka miesięcy wcześniej dzięki mojej babcii, która jest w tej sadze zakochana , ale nie chciałam jej wcześniej tknąć przez ilość tomów i przez wstręt do książek (po przeczytaniu sagi, mimo że dalej jakąś wielką fanką literatury nie jestem, już nie mam takich oporów przed wzięciem jakiejkolwiek książki), a na forum natknęłam się przypadkiem

Co jeszcze? Moje zainteresowania: 

-kultura skandynawska

-psychologia

-muzyka 

To tyle o mnie :P 

link this post Dodano w 22.09.2017
Witam(y) Cie wiktoria2422 d;
link this post Dodano w 23.09.2017
Witaj solve

Cześć Wiktoria, miło Cię poznać:) Ja również jestem ze Śląska, zdradzisz jakie miasto?

Mimo, że forum niestety nie należy do zbyt aktywnych, to zachęcam Cię do wypowiedzenia się w tematach:) Być może rozpoczniesz jakąś ciekawą dyskusję;)

Mieszkam w Raciborzu, chociaż nie wiem czy to jeszcze Śląsk taki, jakby to powiedzieć, "typowy" :p Może kiedyś się wypowiem w którymś temacie :p 
  • Statystyki: 789 Posty | 5589 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

• Szukaj:

• Nazwa serwisu

Saga o Ludziach Lodu - Społeczność fanów oraz forum

• Właściciel serwisu

Saga

• Utworzono dnia