mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Powitalnia

link this post Dodano w 26.11.2016
Witajcie Bumerang i Patrycja miło zobaczyć nowe osoby <3
link this post Dodano w 27.11.2016
Witaj Patrycja, z tego co piszes to trafiłaś pod idealny adres, bardzo miło cię tu gościć Od razu rzuciło mi się w oczy twoje imie, bo główna bohaterka mojego fanfiction o Ludziach Lodu ma tak samo na imię i jest w podobnym wieku do ciebie
Witcie wszyscy nowi sagomaniacy w naszych niskich progach - stara wiara was pozdrawia i przyjmuje z otwartymi ramionami

Klaudku, wrzućże wreszcie tego fanfika na wizję do działu "blogi"
Hej, Patrycja! Witamy i zachęcamy do zapoznania się z interesującymi się tematami i do dołączenia/rozpoczęcia dyskusji!
Witajcie (;
link this post Dodano w 28.11.2016

Jak miło widzieć, że forum znowu żyje!

Cześć, hej, witam  

Właściwie nie wiem, jak się sprawy mają, na tamtym forum byłam może kilka razy? Więc wybaczcie, jeśli nie będę ogarniać dokładnie co i jak, bo to mój powrót po latach - dosłownie  

Zniknęłam na długo, ale jestem, po raz kolejny wyłaniam się gdzieś z czeluści internetowych. W tym roku zabrałam się za SoLL, SoCZ, SoKŚ, przeczytałam wszystko jednym tchem. Muszę przyznać, że jak Ludzi Lodu znam niemal na pamięć (bo gdy mi się nudzi abo mam zły dzień często powracam do ulubionych tomów), tak po latach odsunięcia się od Czarnoksiężnika i Królestwa Światła przeczytałam tom po tomie, zdanie po zdaniu, i jestem w szoku, ponieważ

a) zapomniałam gdzieś z 70% wątków i postaci (co jak co, myślałam, że jednak moja pamięć aż tak bardzo nie szwankuje :P) 

b) moje nieczytanie i zapomnienie sprawiło, że miałam wrażenie, jakbym te historie czytała pierwszy raz w życiu, dawno nie miałam takiej radochy z czytania, dawno nie odczuwałam takiej magii, niesamowite wrażenie, milion nowych myśli i opinii, które z chęcią powymieniam z Wami tutaj na forum 

Mam nadzieję, że znów nie ogarnie mnie słomiany zapał i nie ucieknę od Was po kilku dniach, no i że to forum będzie aktywne jak kiedyś  

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie  

Witajcie!

Mam na imię Ewelina i jestem tu nowa. Totalny świeżak Mam 23 lata

Jestem miłą osobą o wielkiej wrażliwości i artystycznych pasjach.

Zazwyczaj usposobienie spokoju, wyprowadzenie mnie z równowagi graniczy z cudem.

Lojalna do bólu. pełna pomysłów.Zawsze i wszędzie. Z początku nieufna gdyż tego nauczyło mnie życie.

Moim priotetetem jest napisanie własnej ksiazki.

Czytam w ogromnych ilościach, Ksiazki są moimi przyjaciółmi od najmłodszych lat. Njedna osoba nazwała mnie wariatką jak widziała ile ksiażek naraz przywlekam z biblioteki lub kupuje,

No cóż to uzależnia. Uwielbiam ksiażki skandynawskie maja w sobie jakąś magię.

Po za tym interesuje mnie film szczególnie horror i komedia.,zjawiska nadprzyrodzone, historia, sztuka (sama rysuje i maluje) muzyka,filozofia (uwiabiam analizować życie) teatr, nauka i wiele wiele innych moi drodzy.

Dodam jeszcze ze jestem osobą z duzym poczuciem humoru.

Zastanawiam się czy moza dodawac tu tez linki do blogów ..

NA razię to może na tyle

Kazdemu z osobna śle wirtualny uścisk dłoni na powitanie i serdeczna pozdrowienia

Tova Brink witaj po latach, cudownie jest zobaczyć znajomy avatar:-) Tylko nie uciekaj nam i podziel sie swoimi przemyśleniami;) Osobiście zawsze kiedy czytam kolejny raz sagę to dziwie się, że o czymś zapomniałam, ale między innymi dzieki temu można to czytać i czytać w kółko.

Hej Ewelina, czy my się znamy?? Z opisu wynika, że masz bardzo ciekawy charakter, który na pewno warto poznać głębiej Co do horrorów to też uwielbiam, ale książki, nie filmy. Zjawiska paranormalne to również moje zainteresowanie, także piąteczka:)

Klaudek

Tak znamy z bloga

Fajnie, że tu trafiłaś
  • Statystyki: 789 Posty | 5589 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

• Szukaj: