mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Powitalnia

link this post Dodano w 05.09.2012

Właśnie się zarejestrowałeś? Licząc na ciepłe powitanie możesz też sam się przywitać i przedstawić Zapraszam nowych użytkowników do wypowiadania się i przybliżania swojej osoby.

The author has edited this post (w 24.03.2013)
link this post Dodano w 05.09.2012

Bardzo fajnie, że wpadłaś na pomysł z tą stroną, szkoda, że socjum już nie funkcjonuje, ale widzę, że na tym serwerze też jest dużo opcji i jest całkiem podobnie i fajnie.

Ale żeby nie było przywitam się
Na imię mam Kamila, skończyłam studia pedagogiczne i próbuję zrealizować się w życiu, moją pasją jest czytanie książek. Chyba nie muszę wspominać, że uwielbiam Sagę o Ludziach Lodu? Poza tym uwielbiam serię Sookie Stackhouse, mój nick pochodzi właśnie od imienia autorki tych książek.

Mam nadzieję, że więcej użytkowników tu zawita i że forum ożyje.

link this post Dodano w 06.09.2012
Hej Nareszcie znowu razem Mam nadzieję, że mnie pamiętacie Jestem Żaneta i mam 22 lata
Cześć wszystkim:D Z tej strony Klaudia, życzę temu forum świetnego rozwoju i zebraniu dużej liczby prawdziwych fanów SoLL:)

Hej Żaneta pewnie, że Cię pamiętam
Cześć Klaudek
Fajnie Was tu widzieć

Myślałam, że ktoś zreaktywuje stare socjum, lecz niestety   Szukałam innych forów i stron internetowych o SoLL, ale wszystkie były dość zwykłe i jakby "martwe", więc postanowiłam sama spróbować. Może się rozkręci, jak nie to trudno, ale zawsze warto spróbować. Szukałam serwisu podobnego do socjum, ten wydawał mi się w miarę ok, troszkę mu brakuje ale lepsze to niż nic.

Ohayo! Tova desu.

Eee chyba nie muszę się przedstawiać ^^

Właśnie dziś sobie myślałam, jak mi brakuje forumowania z wami i patrzę na bloga a tam komentarz z adresem strony od Charlaine. Girl you made my day! xD

Edit:

Kurka blaszka! Nawet nie wiecie jak się cieszę ;-D

The author has edited this post (w 06.09.2012)

Zauważyłam, że wszytkim forom brakuje tej opcji kreowania profilu, wiecie: baner, tło, kolory itd, ciekawe czemu nikt, prócz Socjum, o tym nie pomyślał?

Hej, witam was wszystkich! Mam na imię Eufemia, ale możecie mi mówić Eufi

Hej tovo - miło Cię tu widzieć.

Witaj Eufi, mam nadzieję, że zagościsz tu na dłużej.

Klaudek też mnie to właśnie dziwi, podobało mi się właśnie to że każdy mógł mieć profil z własnymi obrazkami itp. Długo szukałam i nigdzie nie znalazłam nic takiego po polsku (po angielsku raczej nie byłoby sensu robić forum ), chociaż możliwe, że kiedyś powstanie coś bardziej rozbudowanego.

Sago jesteś wielka

Witam Was moi mili. Nie macie pojęcia jak mi was brakowało 

Pozdrawiam ciepło i powoli się tutaj rozgoszczę

Jak co oczywiście jestem chętny do pomocy

T.D. 

• Statystyki: 784 Posty | 5465 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie